چند وقت پیش مطلبی در مورد طاووس و نحوه جفت گیری اون که اشاره میکنه طاووس ماده با خوردن اشک طاووس نر تخمش باردار میشه از نت پیدا کردم واونو توی سایتم گذاشتم که با نظر یکی از دوستان فرهیخته به شرح ذیل روبرو شدم: با سلام! لطفا قبل از گذاشتن اینگونه متن ها کمی روی آن فکر کنید و عقل خودتونو به کار بندازید! هر کس دیگه که این متنو ببینه میگه چه چرت و پرتی تو اسلام یا نهح البلاغه حضرت علی که دومین کتاب ما شیعه هاس نوشته شده! من یه پزشکم. این متنو که دیدم یه لحظه شک کردم که نکنه واقعا یه همچین چرتو پرت واااضح و کاملا خنده داری که یه مشت احمق فقط باورش میکنن واقعا تو نهج البلاغه باشه!! رفتم نهجالبلاغرو چک کردم خداروشکر دیدم اونجا اتفاقا گقته این سخن سخن عوام هست و طاووس مانند خروس جفت گیری میکنه! به مشکلات این نوشته می پردازیم: 1- اولا این خطبه 164 هست نه 165 2- دومند محال ممکنه سلول زنده ای بدون کیست یا اسپور از دستگاه گوارش هر موجود زنده ای عبور کنه و حتی دفع بشه و زنده بمونه! بعد بر فرض محااال و تو تخیلمون مثلا اگر هم زنده بمونه چجوری میره تو دستگاه تولید مثلی؟؟؟؟؟ 3- متن اصلی خطبه هم اینه!! طاووس بر زيبايى رنگهاى خود مى‏بالد و مغرور به جلوه‏گريهاى دمش ، مى‏خرامد . چون خروس با ماده خود جمع مى‏آيد و چون نرنيه‏هاى شهوتناك با ماده خود نزديكى مى‏كند و بارورش مى‏سازد . در اين باب از تو مى‏خواهم كه خود به چشم خود ببينى ، تا آنچه گفته‏ام ، باورت گردد و من مانند كسى باشم كه آنچه مى‏گويد به عيان ديده نه از ديگرى شنيده ، كه به قول او اعتماد نشايد كرد . اگر چنان باشد كه بعضى پندارند كه طاووس ماده از خوردن قطره اشكى كه از چشم طاووس نر مى‏تراود و در گوشه‏هاى چشمش مى‏ماند ، بار مى‏گيرد و تخم مى‏نهد نه از راه جماع ، اين امر عجيبتر از بارور شدن ماده كلاغ نيست كه پندارند از چيزى كه كلاغ نر در دهان او مى‏گذارد ، بارور مى‏گردد مثل اینکه این متن تو شبکه های اجتماعیم پخش شده! فردا روز قیامت جواب هرکسیو که منحرف بشه باید بدین!!! اینم عکس تولید مثل طاووس http://mangalorean.com/images/features2/20090407peacock7.jpg نویسنده سایت: من همین جا از ایشون و همه خوانندگان عذر خواهی کرده و متن کامل خطبه 165 نهج البلاغه امیر رومیذارم. در ضمن من خودم اعتقاد دارم وما هر آنچه در نت منتشرمیشه درست نیست. و با این وضعیت از این به بعد مطالبی که میذارم رو بیشتر درش تامل می کنم متن کامل خطبه در ادامه مطلب
حکمت و حکایت طاووس ,كه ,، ,تو ,ماده ,متن ,وما هر ,زنده بمونه ,در نت ,طاووس نر ,کامل خطبهمنبع

الاغ و امید

امروز متوجه شدم که من در آینده زندگی میکنم

سوار تاکسی بین شهری شدم،

خانم تهمینه میلانی در دلنوشته هایش مینویسد

لزوما هر چه در نت منتشر میشود نمیتواند صحیح باشد

ﺯﻧﯽ ﻋﺎﺩﺕ ﺩﺍﺷﺖ، هر شب قبل از خواب، ﺑﺎﺑﺖ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ دارد خوشحالیهایش را بنویس

مشخصات

آخرین جستجو ها

قفسه بندی فروشگاه آنلاین ترینینگ مرجع اموزش امنیت و راه های مقابل با هک|برنامه نویسی|شبکه |اینترنت لوله و اتصالات خرید و فروش اینترنتی قطعات بابکت بهترین فروشگاه اینترنتی تابلو ، تابلو سازی ، تابلو چلنیوم ، تابلو سازی چلنیوم برای تو زیبایی و سلامتی مشاوره | مسائل روز روانشناسی و مشاوره در اصفهان